Produktet tona

Fëstëk

Fëstëk të pjekur dhe të kripur në guaskë.

Fëstëkët mund të përdoren tërësisht ose të copëtuara. Mund të shtohen enët tuaja të këndshme dhe të ëmbla dhe janë ideale me salcat, pastat dhe përgaditjet e tjera ushqimore.

Lajthi

Lajthi të qëruara.

Lajthitë tona  janë të vlerësuara shumë për formën, shijen dhe aromën e shkëlqyer. Mund të përdoren në gatime të ndryshme ushqimore. Kanë një aromë të mirë me shije fruti. Mund të përdoren si të copëtuara dhe të grimcuara dhe janë të përkryera me sallata, perime dhe pasta.

Badem

Badem, kripë.

Konsistenca jonë e bademëve është e qëndrueshme me një aromë tipike të bademëve të frekët.

Miks frutash

Fruta të thata të përziera, të pjekura dhe të kripura.

Një përzierje e bademëve, lajthisë, rrushit të dhatë, arrës. Ngjyra delikate me shije dhe freski të dalluar.

Arra Indiane

Arra indiane të qëruara

Arrat indiane janë burim i energjisë së vitaminave, mineraleve dhe ushqyesve të tjerë të dobishëm. Ngrënja e arrave indiane është e lidhur me parandalimin e kancerit, shëndetin e zemrës dhe mirëmbajtjen e peshës. Janë të pasura me vitaminat E, K dhe B-6, së bashku me mineralet si bakri, fosfori, hekuri dhe seleni.

Arra

Të qëruara, pa guaskë.

Arra organike të pasura me proteina, omega 3 dhe antioksidantë. Janë të shkëlqyera për dietën tuaj dhe preferohen për meze të lehta, gatime dhe pjekje të ndryshme.

Salty Sun

Fara luledielli të kripura

Fara luledielli të kripura dhe të thata, pothuajse ndoshta fara më e shijshme e lulediellit në treg. Me proteina dhe fibra, këto fara janë të shkëlqyera për një dietë

Spicy Sun

Fara pikante luledielli.

Fara luledielli me një shije pikante. Janë të pasura me proteina dhe fibra. Janë ideale për organizime, festa dhe bëjnë një  dietë të përkryer.